O NÁS

Nadační fond OCELÁŘI vznikl za účelem vytváření podmínek pro dlouhodobý, stabilní a koncepční rozvoj a podporu třineckého mládežnického hokeje.

Vnímáme dlouhodobý nárůst finanční náročnosti provozování mládežnického sportu, a to jak pro klub, tak pro rodiče mladých sportovců. Na druhou stranu lední hokej má na Třinecku silnou tradici. Není pouze o A-týmu, jeho skutečným srdcem jsou všichni malí Oceláři.

Myšlenka vzniku subjektu, jenž se bude ve své činnosti primárně věnovat podpoře sportující ocelářské mládeže, se začala formovat v průběhu sezony 2015/2016. Duchovními "rodiči" Nadačního fondu OCELÁŘI jsou osobnosti spojené s naším hokejovým klubem, v čele s paní Irenou Moderovou coby jeho předsedkyní. Patronem fondu a zástupcem hráčů je kapitán A-týmu Zbyněk Irgl

Naší první aktivitou je podpora mládežnického projektu Oceláři v rodinách. Jeho cílem je ubytovávat do rodin v Třinci a okolí mladé Oceláře, kteří přišli do klubu rozvíjet své hokejové dovednosti z různých koutů republiky. Rodiny mohou těmto mladíkům poskytnout zázemí, kterého v anonymním hotelovém prostředí není možno dosáhnout. Nositelem projektu je manažer mládeže Jan Peterek

Postupem času se chceme věnovat také dalším dobročinným aktivitám, kterými budeme  usilovat o podporu příznivců klubu nacházejících se v nelehké životní situaci.

ZAKLADATEL:

HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC, a.s.

Frýdecká 850, Staré Město, 739 61 Třinec