Oceláři v rodinách

25.11.2016

Projekt Oceláři v rodinách vznikl za účelem zajistit mladým talentovaným hokejistům, kteří k nám přijíždějí ze všech možných koutů světa i zahraničí, pohodlné a rodinné zázemí, ve kterém se mohou zdravě rozvíjet.

"Tento nápad začal vznikat na konci sezóny 2014/15, kdy k nám začali přicházet třináctiletí hráči, kteří byli ubytovaní v hotelovém domě. Uvědomili jsme si, že tam nikdy nebudou mít domácí prostředí, které ve svém věku potřebují, a tak jsme se rozhodli pro toto řešení," vysvětluje manažer třinecké hokejové mládeže, Jan Peterek.

Finanční náročnost takového projektu je však velmi vysoká, a proto jsme vás požádali o pomoc. Na jubilejním 100. derby s Vítkovicemi, jste si měli možnost zakoupit speciální kelímek. Zakoupením tohoto kelímku jste automaticky přispěli na tento projekt. Konečná částka se vyšplhala na 40 000,- Kč. 

Touto cestou bychom vám, fanouškům, chtěli velmi poděkovat za vaši podporu. Budeme vděční, když zachováte vaši přízeň a pomůžete nám tuto aktivitu rozvíjet i nadále.